Перевезення хворих лежачих – це дуже відповідальна справа, яка потребує допомоги медичних працівників, а також спеціального транспорту, щоб пацієнт у дорозі міг почуватися максимально комфортно.

Кожна людина зобов’язана розуміти, що не можна перевозити паралізованих людей на звичайному транспорті, оскільки під час поїздки важливий не тільки комфорт хворого, а й спостереження за його станом здоров’я, адже дорога для маломобільних пацієнтів – це завжди дуже важке випробування, а транспортування лежачих хворих у спеціально. обладнаній машині дозволяє звести до мінімуму будь-які ризики та допустити погіршення стану хворого.

Будинок для людей похилого віку “Осінь життя”: замовити машину для перевезення лежачого хворого

Ми пропонуємо до вашої уваги лише найкращі автомобілі для перевезення маломобільних пацієнтів, які оснащені всім необхідним. Вони облаштовані сучасними умовами для комфорту хворого, такими як кондиціонер та вентиляційна система. Також машини оснащені зручними місцями для людей, які супроводжують паралізовану людину та спеціально відведеним простір для багажу. В наявності є всі необхідні пристрої для транспортування пацієнтів, такі як інвалідні крісла, ноші, а також каталки для сидячого та лежачого становища.
Машина оснащена спеціальним медичним обладнанням, яке може стати в нагоді в екстрених ситуаціях для надання термінової медичної допомоги пацієнту у разі погіршення стану його здоров’я.

За даними характеристиками можна зрозуміти, що найбільш найкращим рішенням для транспортування паралізованих, інвалідів або важких хворих стануть спеціальні автомобілі для медичного перевезення. Ми пропонуємо вам послуги з перевезення маломобільних пацієнтів за дуже доступними цінами в Україні.

Перевезення тяжкохворих пацієнтів по всій Україні

Транспортування хворих за допомогою нашого сервісу – це не просто перевезення людини з міста в місто. Для нас важливо переміщати пацієнтів з одного ліжка прямо в друге, щоб паралізовані люди відчували себе максимально комфортно.

Наш персонал має у своєму інвентарі спеціальні ноші з фіксаторами, які допоможуть доставити людину прямо в потрібну їй палату. Також можуть використовуватися інші альтернативні пристрої для переміщення хворих, наприклад, інвалідне крісло.

Під час транспортування людини протягом усього шляху її супроводжує кваліфікований медперсонал, який надає весь необхідний догляд під час перевезення. А також в екстрених ситуаціях зможе вчасно надати всю необхідну допомогу для пацієнта, навіть реанімація хворого.

Присутність медперсоналу дуже важлива при транспортуванні маломобільних людей, особливо якщо йдеться про перевезення хворих на далеку відстань, наприклад з Дніпра до Одесі, або з Харкова до Львова. Наші співробітники завжди готові опинитися поряд з кожним, хто потребує медичного транспортування, щоб надавати всю необхідну професійну допомогу в дорозі.

Перевезення літніх хворих та інвалідів: як відбувається транспортування?

Насамперед людям, які відповідальні за пацієнта, необхідно оформити замовлення послуги автоперевезення. Важливо вказати необхідну відстань (пункт “А” та пункт “Б” для маршруту), інформація про вік, вагу та стан пацієнта, а також дані про необхідність присутності додаткових медичних працівників під час перевезення. Після цього, в зазначену дату і точний час, автомобіль прибуде за потрібною адресою.

Пацієнта за допомогою нош, або інвалідного крісла, доставлять прямо в автомобіль. Під час поїздки медичний персонал уважно стежить за станом здоров’я пацієнта, доглядає його. Після прибуття хворого, якщо це необхідно, піднімають у його палату і укладають у ліжко.

Перевезення лежачих хворих здійснюється швидко і одночасно, без трясіння, тому що водії вибирають тільки найкращі дороги для транспортування маломобільних людей. Ми створюємо всі необхідні умови для швидкого, безпечного та комфортного перевезення пацієнтів, адже для нас важливо, щоб стан і комфорт хворих завжди був на висоті.

Якби ви вирішили транспортувати лежачу людину на звичайному автомобілі – це не тільки було б досить дискомфортно для хворого, але також небезпечно. Саме тому дуже важливо розуміти, що перевезення лежачих хворих обов’язково має проводитись на спеціально обладнаних машинах.

Перевезти лежачого хворого за низькими цінами

Якщо вам необхідне перевезення тяжкохворих у спеціальних умовах – наша служба транспортування лежачих хворих пропонує вам свої послуги! У нас працюють кращі медичні співробітники, які будуть підтримувати хворого і доглядати за ним під час поїздки, так що ви можете бути впевнені в безпеці та комфорті лежачого пацієнта.